ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe

autor: Kudryashka    id motywu: 61447
Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe
Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe
Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe
Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe
Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe
Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe
Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe
Naklejka na szafę Piękne drzewo kwiatowe
Zamów na wymiar

Fototapeta na szafę Piękne drzewo kwiatowe. Ta samoprzylepna okleina nadaję się na szafę wnękową, z szybą, przesuwną dwudrzwiową i wielodrzwiową oraz tradycyjnie otwieraną. Okleina i fototapeta samoprzylepna idealnie nadają się do oklejenia frontów bądź boków szafy dodając wrażenie głębi. Taka dekoracja szafy stanie się piękną ozdobą wnętrza sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcego, a nawet łazienki. Okleiny na szafy drukujemy na wysokiej jakości folii i zabezpieczamy specjalnym laminatem. Do wyboru: matowe lub błyszczące z dodatkową laminacją extra PCV - polecamy aby uzyskać trwałość na zarysowania. Na życzenie klienta dekorację szafy możemy wykonać na specjalnej tapecie winylowej z laminatem. W tym przypadku wyklejamy przy pomocy kleju do tapet w tradycyjny sposób. Okleiny i tapety docinamy na wymiar drzwi szafy podany w zamówieniu.

Opis

Samoprzylepna okleina na szafę pokryta specjalnym laminatem, który zabezpiecza wydruk przed zarysowaniem, polepsza walory kolorystyczne i estetyczne na wiele lat oraz ułatwia naklejanie.
Aplikacja na mokro lub przy pomocy płynu EasyPOS i rakli - powierzchnia odtłuszczona

Zastosowanie:
fronty szaf, wnękowych, przesuwnych z płyty meblowej i szklanej                                            

Cena od 119zł/m2

Ekologiczny druk z atestem i gwarancją jakości.
Drukujemy tylko na oryginalnych tuszach
i materiałach renomowanych firm niemieckich i amerykańskich.

 

Zobacz we własnym wnętrzu

Pomiar

Wymiarowanie naklejek i oklein.
Mierzymy od krawędzi do krawędzi oklejanej powierzchni (bez naddatku). Przy dużych powierzchniach takich jak drzwi, szafy, płyty można dodać 1 cm lub zaokrąglić wymiar w górę. Przy drzwiach szafy demontujemy profile i wtedy dokonujemy pomiaru (a później montażu). Jeżeli jest to niemożliwe podajemy wymiar wewnętrzny, a w uwagach adnotację o dokładnym wymiarze. Nadmiar okleiny po naklejeniu i wyschnięciu można z łatwością dociąć. W przypadku małych naklejek (meble, szafki, kafelki) podajemy dokładny wymiar - tu stosujemy do nacinania ploter z dokładnością do 1mm. W przypadku naklejek na szyby, okna podajemy wymiar właściwy lub mniejszy o 2-3 mm. Ułatwi to montaż bez konieczności docinania (np: na szybie, oknie) co może spowodować porysowanie szyby lub uszkodzenie uszczelki. Na panele szklane można podać wymiar z naddatkiem ok 5mm, tu nie powinno być problemu z docięciem.
Wymiar należy wpisać w polu FORMAT szerokość/wysokość. Podświetlony kadr pokazuje obszar, który będzie nadrukowany. Kadr można dowolnie przesuwać.
Przy realizacjach kilku częściowych, kolejną część dodajemy znakiem + i wprowadzamy wymiar. Możemy skorzystać z przygotowanych szablonów odpowiednio modyfikując wymiary do swoich potrzeb.
W przypadku naklejek z wzorem powtarzalnym (grafiki, paterny) dany wzór można zagęścić na całej powierzchni naklejki używając parametru POWIEL WZÓR

Uwaga

UWAGA! Czasami mogą występować różnice w kolorach widzianych na monitorze i kolorach na gotowym wydruku. Wynikają one z indywidualnych ustawień monitora jak i faktu w różnicy odbierania kolorów na materiałach drukowanych (gama CMYK) a widzianych na ekranie w przestrzeni cyfrowej (gama RGB). Zazwyczaj jest to +/- 10% jasności lub odcieni kolorów. Zmiana tych odcieni kolorystycznych na wydrukach może również wynikać z  zastosowanego oświetlenia w pomieszczeniu, w którym dany produkt jest umieszczony. Właściwości wizualne (rozdzielczość wydruku 1:1) zależą od skali powiększenia w stosunku do oryginału oglądanego na ekranie. W razie wątpliwości prosimy skontaktować się z naszym działem technicznym. ZOBACZ WYJAŚNIENIE

Info

Zapytaj o produkt.
Zamów przez telefon
- zapłacisz przy odbiorze
tel: 607 855 520

Bezpieczne zakupy.
Szybka płatność
PayU, BLIK
Szybka wysyłka
Realizacje 3-5 dni

Przy zakupach od 300zł
Klej lub rakla gratis
RABATY DO 20%.
Kod rabatowy wpisz
przy zamówieniu

  
Naklejka laminowana na szafę dla dzieci Piękne drzewo kwiatowe stworzy nową ciekawą aranżację pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Drukowana na zamówienie na indywidualny wymiar szafy podany w zamówieniu. Ta samoprzylepna fototapeta to najprostsza metoda odnowienia starej szafy. Zabezpieczona trwałym laminatem o wysokiej odporności na ścieranie i zmywanie pozwoli cieszyć oko i użytkować szafę przez wiele kolejnych lat.
Inne produkty z motywem
Inne z tej kategorii